כניסת לקוחות והרשמה
יבוא ושיווק מוצרי פרסום קד"מ ומתנות

עמוד הבית    |    אודות    |    המוצרים שלנו    |    מבצעים מובילים    |    הלקוחות שלנו    |    שאלות נפוצות    |    צור קשר
מ


עד


ש"ח


חדש באתר

מבצעים חמים באתר!!!

ראש השנה

עטים

שעונים

מחזיקי מפתחות, פנסים ולייזר

תיקים ארנקים מזוודות ומכתביות

אביזרי מחשב, נגנים ו- USB

תמונות אלבומים ומסגרות

גאדג'טים גימיקים ומשחקים

אביזרי שולחן

מחשבונים

מוצרי עונות- קיץ/ חורף

פיקניק וטיולים

לוחות שנה, יומנים, ארגוניות

מוצרי נייר ממו ופנקסים

יודאיקה

מוצרים למשרד לבה"ס

מוצרים לרכב

לבית ולנוי

מתוקים ואריזות שי

כנסים ותערוכות

תגים, שרוכים וכדורי לחץ

ספא, מסאג', פינוק וקוסמטיקה

מוצרי יין ואלכוהול

טקסטיל

מוצרים לגבר/ לאשה

אביזרים לסלולרי

חולצות וכובעים

חולצות מודפסות

ידידותי לסביבה

מוצרי חשמל

מחזיק מפתחות טי שירט

אפרכסת חדשנית מורידה 100% קרינה למכשירים ניידים

מכתביה מהודרתמוצרים

יודאיקהפמוט קריסטל 3 קנים

פמוט קריסטל 3 קנים, מעמד שולחני מקריסטל בעיצוב יוקרתי ומרשים. מעמד קריסטלי עם חריטת לייזר כמתנה למנהלים. ניתן לחרוט את לוגו החברה או הקדשה. מוצר שיכול להיות מתנה בכל מפגש עסקים לצורך פרסום ושיווק בעל העסק.כמוצר שי , מוצר פרסום לקידום מכירות. כמתנה ללקוחות. מתנה בכנסים מוצר פרסום עם הדפס לוגו גימיקים ללקוחות לקידום מכירות , גימיק פרסומי מדהים. שי פרסומי לחלוקה ללקוחות בתערוכות כנסים ואירועי קד

זוג פמוטי קריסטל

זוג פמוטים מקריסטל, פמוטי קריסטל לנרות שבת, מעמד שולחני מקריסטל בעיצוב יוקרתי ומרשים. מעמד קריסטלי עם חריטת לייזר כמתנה למנהלים. ניתן לחרוט את לוגו החברה או הקדשה. מוצר שיכול להיות מתנה בכל מפגש עסקים לצורך פרסום ושיווק בעל העסק.כמוצר שי , מוצר פרסום לקידום מכירות. כמתנה ללקוחות. מתנה בכנסים מוצר פרסום עם הדפס לוגו גימיקים ללקוחות לקידום מכירות , גימיק פרסומי מדהים. שי פרסומי לחלוקה ללקוחות בתערוכות כנסים ואירועי קד

כיפה סטן עיטור עליון ו...

כיפה מסטן לבן עם עיטור עליון וסביב לאירועים, מתנה מקסימה לחלוקה לאורחים באירועים, מיתוג לוגו עם כיתב של האירוע למזכרת, מתנה שימושית לימי חג ושבתות, מזכרת שימושית לאורחי האירוע. כיפות סטן לכל מטר.

כיפה סטן עם עיטורים שונים

כיפה מסטן לבן עם עיטור כסף  לאירועים, מתנה מקסימה לחלוקה לאורחים באירועים, מיתוג לוגו עם כיתב של האירוע למזכרת, מתנה שימושית לימי חג ושבתות, מזכרת שימושית לאורחי האירוע. כיפות סטן לכל מטר.

כיפה סטן עם הדפסים שונ...

כיפה מסטן לבן עם עיטור כסף והדפס לאירועים, מתנה מקסימה לחלוקה לאורחים באירועים, מיתוג לוגו עם כיתב של האירוע למזכרת, מתנה שימושית לימי חג ושבתות, מזכרת שימושית לאורחי האירוע. כיפות סטן לכל מטר.

כיפה סטן חלקה

כיפה מסטן לבן חלקה, מתנה מקסימה לחלוקה לאורחים באירועים, מיתוג לוגו עם כיתב של האירוע למזכרת, מתנה שימושית לימי חג ושבתות, מזכרת שימושית לאורחי האירוע. כיפות סטן לכל מטר.

צמיד חוט אדום קלוע צמה...

צמיד קבלה עם תליון, צמיד חוט אדום קלוע צמה עם תליון, צמיד לכף היד, שי אישי לחלוקה, מתנה אישית לעובדים/ לקוחות כמחווה, גימיק פרסומי שמיש, צמיד נוי לכף היד מעוצב, מתנה לכל עת. יכול לשמש כתוספת למתנה.

צמיד רודיום- חמסה/ מגן...

צמיד רודיום עם אבנים צבעוניות חמסה/ מגן דוד, שי אישי לחלוקה, מתנה אישית לעובדים/ לקוחות כמחווה, גימיק פרסומי שמיש, צמיד נוי לכף היד מעוצב, מתנה לכל עת. יכול לשמש כתוספת למתנה.

צמיד קבלה אדום עם תליון

צמיד קבלה אדום עם תליון,צמיד עם תליונים שונים לכף היד, שי אישי לחלוקה, מתנה אישית לעובדים/ לקוחות כמחווה, גימיק פרסומי שמיש, צמיד נוי לכף היד מעוצב, מתנה לכל עת. יכול לשמש כתוספת למתנה.

גביע קידוש עם תחתית

גביע קידוש עם תחתית, גביע ליין לקידוש השבת או לחג עם צלחת תואמת, מתנה מקסימה לחלוקה לעובדים/ לקוחות, מתנה לחגים עם אופי יהודי, גביע מרשים ביופיו עם צלחת תואמת, מתנה לחג מרשימה עם שימוש לכל השנה. לכל עניין בו יש צורך קידוש על היין.

טריקוטל


 חזור למעלה    לקבלת RSSעמוד הבית   |   מפת אתר   |   אודות החברה   |   המוצרים שלנו   |   הלקוחות שלנו   |   שאלות ותשובות   |   קישורים   |   צור קשר

2010 © כל הזכויות שמורות לטריקוטל - יבוא ושיווק מוצרי פרסום פותח ע"י Guru4rent בניית אתרים